رئیس شورای آموزش و پرورش دماوند:
سطح اعتقادی، تربیتی و علمی دانش‏آموزان ارتقا می‏یابد

خبرگزاری فارس: رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند تاکید کرد: با برنامه‏ریزی منسجم و هماهنگ در سال آینده می‏توان سطح اعتقادی، تربیتی و علمی دانش‏آموزان را ارتقا بخشید.

خبرگزاری فارس: سطح اعتقادی، تربیتی و علمی دانش‏آموزان ارتقا می‏یابد

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران به نقل از روابط عمومی فرمانداری دماوند، علی‏رضا قاسمی‏فرزاد در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند گفت: در سال آینده باید با برنامه‏ریزی منسجم و هماهنگ سعی شود تا سطح اعتقادی، تربیتی و علمی دانش‏آموزان منطقه ارتقا یابد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند بیان داشت: یکی از مهم‏ترین کارهایی که در حوزه تعلیم و تربیت باید مد نظر قرار گیرد، توجه به جامعه هدفی است که دانش‏آموزان را تربیت می‏کنند و آن خانواده آنان است و با طرح برنامه‏هایی باید به فکر تحکیم بیش از پیش خانواده باشیم.

وی به موضوعات مطرح شده در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند در سال 1390 اشاره و تصریح کرد: بیان فرازهایی از آیین‏نامه شورای آموزش و پرورش، گزارش عملکرد یک‏ساله شورای آموزش و پرورش و چگونگی برگزاری مراسم بزرگداشت روز معلم در شهرستان از جمله مواردی بود که در دستور کار این جلسه قرار داشت.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند با بیان اینکه شهرستان در رشد کیفی آموزشی و پرورشی سرعت بهتری گرفته است، افزود: کسب رتبه‏های برتر علمی در المپیادها و مسابقات علمی نشان‏دهنده رشد بیش از پیش علمی در شهرستان است که امیدواریم با برنامه‏ریزی بهتر، این موضوع در سال آینده روند مناسب‏تری به خود بگیرد.

انتهای پیام/ش30