در امر اطلاع‌رسانی
شهرستان کهگیلویه برتر شد

خبرگزاری فارس: مسئول روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه از کسب مقام نخست کمیته اطلاع‌رسانی دهه فجر و انتخابات این شهرستان در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

خبرگزاری فارس: شهرستان کهگیلویه برتر شد

سید محمود داربام امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: خوشبختانه در طول چند سال اخیر این شهرستان با همکاری تمامی همکارانم در حوزه اطلاع‌رسانی مقام‌های ارزنده‌ای در سطح این استان کسب کرده است.

این مقام مسئول در کمیته اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر در شهرستان کهگیلویه عنوان کرد: هدفی جز به کرسی نشاندن فرامین رهبری در این زمینه نداریم چرا که معظم‌له به کرات ضرورت اطلاع‌رسانی را گوشزد فرموده و گلایه‌هایی مطرح کرده‌اند.

*کم‌کاری در حوزه اطلاع‌رسانی خارج از روحیه ولایت‌مداری است

داربام تصریح کرد: هنگامی که رهبری از ضعف اطلاع‌رسانی سخن به میان می‌آورند، حجت بر ما تمام شده و هرگونه کم‌کاری در این حوزه خارج از روحیه و منش ولایت‌مداری است.

مسئول روابط ‌عمومی فرمانداری کهگیلویه به موفقیت این شهرستان در اطلاع‌رسانی ایام‌الله دهه فجر و انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و بیان کرد: در هر دو موضوع توانستیم رتبه برتر استانی را کسب کنیم که مسئولیت آن بر عهده روابط ‌عمومی فرمانداری این شهرستان بود.

وی به همکاری روابط ‌عمومی فرمانداری کهگیلویه با اصحاب رسانه و مطبوعات اشاره کرد و گفت: هم‌‌اکنون در این استان نزدیک‌ترین ارتباط را با این قشر داریم که مؤید آن تعداد اخبار روزانه که بر روی خروجی‌ها قرار می‌گیرد خواهد بود.

داربام از مستندسازی همه مراحل انتخابات در این شهرستان از ثبت‌نام داوطلبان تا شمارش و اعلام آرا خبر داد و افزود: سعی می‌کنیم در آینده نیز با بهره‌گیری از روش‌های نوین و حرفه‌ای الگویی مناسب برای اطلاع‌رسانی در سطوح مختلف این استان باشیم.

گفتنی است، نیکزاد استاندار کهگیلویه و بویراحمد لوح برتر در حوزه اطلاع‌رسانی را به روابط‌ عمومی فرمانداری کهگیلویه اهدا کرد.

انتهای پیام/س20/چ3000