رئیس مرکز کنترل پلیس راه کشور در گفت‌وگو با فارس خبر داد
۳۲کشته و ۱۳۳زخمی در جاده‌های کشور طی ۲۴ ساعت گذشته

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز کنترل پلیس راه کشور از کشته و زخمی شدن 165 نفر طی 24 ساعت گذشته در جاده‌های کشور خبرداد.

خبرگزاری فارس: ۳۲کشته و ۱۳۳زخمی در جاده‌های کشور طی ۲۴ ساعت گذشته

سرهنگ رضا سلبی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس با اشاره به تصادفات صورت گرفته در 24 ساعت اخیر اظهار داشت: طی این مدت 25 فقره تصادف فوتی رخ داد که طی آن 32 نفر از شهروندان کشته شدند.

وی ادامه داد: طی 24 ساعت گذشته 88 فقره تصادف جرحی با 133 نفر مجروح در جاده‌های کشور به وقوع پیوست.

سلبی اظهار داشت: در ساعت 19 روز گذشته در کربلا اسلام آباد در استان کرمانشاه یک فقره تصادف فوتی مابین دستگاه بی‌ام‌و و پراید رخ‌ داد.

این فرمانده انتظامی اظهار داشت: طی این تصادف که در کیلومتر 15 این محور به وقوع پیوست سه نفر به دلیل انحراف به چپ خودروی بی‌ام و جان خود را از دست دادند.

وی بیان داشت: در ساعت 19 روز گذشته در محور روستایی تنگ بری در استان لرستان یک دستگاه جیپ صحرایی واژگون و طی آن 5 نفر مجروح شدند.

رئیس مرکز کنترل پلیس راه کشور بیان داشت: علت این واژگونی تخطی از سرعت مطمئنه گزارش شده است.

سلبی اظهار داشت: از دیگر تصادفات مهم 24 ساعت گذشته برخورد یک دستگاه اتوبوس استانیا با یک دستگاه کامیون بنز بود که طی آن 13 نفر مجروح شدند.

وی ادامه داد: این تصادف که در 5:25 صبح روز گذشته در کیلومتر 25 کاشان - اصفهان به وقوع پیوست به علت خستگی و عدم توجه به جلو راننده اتوبوس گزارش شده است.

این فرمانده انتظامی با اشاره به اینکه در محدوده 30 کیلومتری شهرها مشاهده می‌شود که برخی با وانت‌بارها اقدام به جابجایی افراد می‌کنند گفت: در صورتیکه پلیس اینگونه جابجایی‌ها را مشاهده کند علاوه بر اعلام قانون سرنشینان باید مسیر خود را با خودروی دیگری ادامه دهند.

سلبی اظهار داشت: متأسفانه تصادفات حاصل از وانت‌بارهای دارای مسافر صدمات بسیاری را با خود به همراه می‌آورد لذا پلیس بدون هیچ گونه اغماضی با این گونه موارد برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/