به مناسبت روز جهانی سلامت
همایش بزرگ پیاده‌روی اصفهان در ۱۸ فروردین‌ برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان اصفهان گفت: به مناسبت روز جهانی سلامت در 18 فروردین‌ ماه سال جاری همایش بزرگ پیاده‌روی به وسیله این هیئت برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: همایش بزرگ پیاده‌روی اصفهان در ۱۸ فروردین‌ برگزار می‌شود

حسن جعفری هرندی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: از اهداف مهم هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان اصفهان می‌توان به برپایی همایش‌های پیاده‌روی در یکی از محله‌های اصفهان هر ماه اشاره کرد که این همایش به صورت محله محور برگزار می‌شود.

وی در مورد بودجه‌های هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان اصفهان در سال 1390 با بیان اینکه تمام بودجه در اختیار داده شده مبلغ دو میلیون تومان بوده، تصریح کرد: این هیئت برای پیش برد اهداف خود نیاز به بودجه‌ای در حدود یک‌صد میلیون تومان دارد.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان اصفهان ادامه داد: احتمال دارد با تشکیل وزارت تازه تاسیس ورزش و جوانان و همچنین اعتبارات یک درصدی دستگاه‌ها بتوانیم به 50 درصد از بودجه واقعی مورد نیاز هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان اصفهان دست پیدا کنیم.

وی در مورد هیئت ورزش‌های همگانی استان اصفهان با اشاره به اینکه برنامه‌های این هیئت با جدیت رو‌ به رشد قرار دارد، تاکید کرد: در چند وقت اخیر حدود 15 مربی پیلاتس به جمع مربیان استان اصفهان اضافه شده است.

جعفری بیان داشت: از جمله اهداف مهم هیئت ورزش‌های همگانی استان اصفهان برای سال جدید افزایش ایستگاه‌های ورزش صبحگاهی است.

این مسئول تاکید کرد: راه‌اندازی ورزشگاه خانوادگی در مجموعه ورزشی امیر حمزه از دیگر اقدامات هیئت ورزش‌های همگانی استان اصفهان در سال 1391 است.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان اصفهان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر نام‌گذاری سال جدید به نام سال حمایت از تولید ایرانی، تصریح کرد: مسئولان ورزشی نیز می‌توانند سال پیش رو را سال ورزش‌ همگانی معرفی کرده و از آن حمایت کنند.

انتهای پیام/ن۲۰