گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن
نهرودی: انتظار بیشتری از طلوتی نداشتیم/فدراسیون جهانی مظاهری را جریمه کرد

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی بوکس گفت: طلوتی مردانه جنگید و ما انتظار بیشتری از وی نداشتیم.

خبرگزاری فارس: نهرودی: انتظار بیشتری از طلوتی نداشتیم/فدراسیون جهانی مظاهری را جریمه کرد

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از لندن، حسین نهرودی پس از شکست مهدی طلوتی مقابل بوکسور تیم ملی قزاقستان گفت: حریف طلوتی در رده سوم جهان قرار دارد. بوکسور خیلی خوب و با تجربه‌ای که قهرمان بلامنازع قاره آسیا است و مبارزه مقابل او کار بسیار دشواری بود. ما انتظار بیشتری از طلوتی نداشتیم. مهدی مردانه جنگید اما حریفش بهتر از او بود.

وی با بیان اینکه طلوتی چابک‌تر از حریفش‌ بود اما حریفش با تجربه‌تر بود، گفت: کارنامه این دو بوکسور با هم قابل مقایسه نیست. طلوتی در طول این چند سال تنها در چند مسابقه تدارکاتی حضور داشته اما حضور در 170 مسابقه در کارنامه حریف وی دیده می‌شود. مهدی شاید کمتر از 10 بازی هم در کارنامه خود نداشته باشد. در کل از عملکرد وی راضی هستم.

سرمربی تیم ملی در مورد نا داوری بر علیه مظاهری گفت: در مورد اتفاقات رخ داده شکایت کرده‌ایم و بر اساس همان شکایت ناطق نوری با رئیس فدراسیون جهانی صحبت کرده است. او نیز اعلام کرده به شکایت ما رسیدگی می‌شود اما فایده‌ای ندارد. ما کارمان را انجام داده‌ایم البته آنها جریمه‌ای برای مظاهری در نظر گرفته‌اند و در مورد ناداوری نیز از ما عذرخواهی کردند.